Afrika Kupa: Algéria - Togo 0-2

Adebayor és Womé góljaival nyert Togo Algéria ellentovább

View Article

Afrika Kupa: Marokkó - Dél-Afrika 2-2

Dél-Afrika nagy csatában hozta a döntetlent Marokkó ellen és csoportelsőként jutott továbbtovább

Afrika Kupa: Zöld-foki Köztársaság - Angola 2-1

Angola egy öngóllal szerzett vezetést, de a ráadás perceiben a Zöld-foki szigetek válogatottja fordított és ezzel a győzelemmel másodikként jutott tovább a csoportbóltovább

Afrika Kupa: Etiópia - Nigéria 0-2

Moses duplájával nyert Nigéria és a begyűjtött három ponttal továbbjutott a csoportjábóltovább

Yaya Touré végső győzelemre készül az Afrika Kupán

Az elefántcsontparti válogatott már továbbjutott a csoportjából, az Algéria elleni utolsó csoportmérkőzés előtt beszélt Yaya Touré a tornáróltovább

Afrika Kupa: Togo - Tunézia 1-1 Videó

A csoport második helyéért játszott a két válogatott, a döntetlen Togónak volt jótovább

Image may be NSFW.
Clik here to view.

Videó: A ghánai kapus félelmetes gólöröme

Ghána a két góllal nyert a Zöld-foki Köztársaság ellen a negyeddöntőben, a ghánai kapus rémisztően ünnepelte a második gólttovább

Afrika Kupa: Dél-Afrika - Mali 1-1 Videó

Mali büntetőkkel jutott tovább a házigazda ellentovább

Afrika Kupa Döntő: Nigéria - Burkina Faso 1-0

Mba gyönyorű góljával nyerte Nigéria a döntőttovább

Enyeama emelné, de örömében nem megy (Videó)

A játékvezető lefújta a döntőt, a nigériai kapus meg felemelné őt, de Enyeamának nehéz feladat volt a bíró, inkább elszaladt ünnepelnitovább

Nigéria - Etiópia 2-0 Videó

Nigéria kettős győzelmet aratott Etiópia ellen és kijutott a világbajnokságraSat, 11/16/2013 - 18:00tovább

Szenegál - Elefántcsontpart 1-1 Videó

Az összesítésben Elefántcsontpartnak volt jó a döntetlen, Drogbáék kijutottak a vb-re.Sat, 11/16/2013 - 23:44tovább

Kamerun - Tunézia 4-1 Videó

Kamerun az első mérkőzés gólnélküli döntetlenje után, a visszavágón 4:1-re verte Tunéziát és kijutott a vb-re.Sun, 11/17/2013 - 17:34tovább

A címvédő Nigéria nem jutott ki az Afrikai Nemzetek Kupájára

Lejátszották az utolsó csoportmérkőzéseket is az Afrika Kupa selejtezőiben és meglepetésre a címvédőnek nem sikerült kiharcolnia a továbbjutást.Thu, 11/20/2014 - 09:08tovább

Egyenlítői-Guinea - Kongó 1-1 Videó

Kongó a hajrában mentett pontot, így győzelem helyett, döntetlennel kezdett a házigazdaSat, 01/17/2015 - 19:12tovább

Burkina Faso - Gabon 0-2

Aubameyang vezérletével nyert GabonSat, 01/17/2015 - 23:13tovább

Ghána - Szenegál 1-2 Videó

Ghána szerezte meg a vezetést még az első félidőben, de végül Szenegál egy a 93. percben lőtt góllal nyerte meg a csoportmérkőzéstMon, 01/19/2015 - 19:15tovább

Gabon - Kongó 0-1 Videó

Kongó a győzelmével a csoport élére álltWed, 01/21/2015 - 22:48tovább

Ghána - Algéria 1-0 Videó

Asamoah Gyan az utolsó pillanatokban döntötte el a mérkőzéstSat, 01/24/2015 - 10:35tovább

Dél-Afrika - Szenegál 1-1 Videó

Nem bírt egymással a két válogatott, Szenegál a csoport élénSat, 01/24/2015 - 10:37tovább